AISV - akredituota tarptautinė mokykla, suteikianti vidurinį išsilavinimą anglų kalba

Mokykla įsikūrusi patogioje ir vaizdingoje vietoje šalia Vilniaus senamiesčio

Nauja sporto salė, stadionas, žaidimų aikštelės ir valgyka

Priėmimo tvarka ir kainos

Tarptautinio bakalaureato (IB) Diplomo programa 11-12 klasių moksleiviams

Mokyklos renginių kalendorius

Darželio ir parengiamosios grupės programos 2-6 metų vaikams

  Kodėl verta mokytis AISV?
School Film: AISV - The Place to Be!

AISV yra Tarptautinio bakalaureato (IB) pasaulio mokyklų tinklo dalis ir nuo 2013-2014 mokslo metų 11-12 klasių moksleiviai mūsų mokykloje gali mokytis pagal IB Diplomo programą. IB mokyklų bruožas - dideli akademiniai reikalavimai, analitinio mąstymo ugdymas ir tarptautiškumas. Subalansuota ugdymo programa padeda mokiniams tinkamai pasiruošti studijoms aukštojoje mokykloje ir tolesniam gyvenimui. Tarptautinio bakalaureato diplomą pripažįsta ir vertina geriausi pasaulio universitetai. Platesnę informaciją apie IB rasite ibo.org

VšĮ „Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje“ (AISV)- pirmoji tarptautinė mokykla įkurta Vilniuje 1993 m. ir vienintelė mokykla Baltijos šalyse turinti dvigubą tarptautinę akreditaciją - kviečia mokytis pagal amerikietišką bei tarptautinę formaliojo ugdymo programą anglu kalba kartu su moksleiviais iš daugiau nei 20 šalių.

Moksleiviai priimami į 1-12 klases, 2-5 metų vaikai - į darželio ir parengiamąją grupes. Mokyklos tikslas – sudaryti sąlygas į Lietuvą atvykusių diplomatų, verslininkų ir nuolat Lietuvoje gyvenančių šeimų vaikams mokytis anglų kalba pagal Lietuvoje ir užsienyje pripažįstamą formaliojo ugdymo programą. AISV mokytojai – ypač geri savo srities specialistai iš JAV ir Lietuvos, turintys ilgametę darbo patirtį tarptautinėse mokyklose bei aukščiausią kvalifikaciją, įgytą užsienio arba Lietuvos universitetuose.